kurs fotografii ebook


Każde nowonarodzone dzieci są odmienne, każde jest charakterystyczne. Rodzice oczekują na nie z obszernymi marzeniami, porządkami, stoją obok progu nowego życia z dzieckiem u boku. Mam przyjemność spotykać ich w tym bezprecedensowym momencie w życiu, dlatego faktycznie bardzo adoruję oferować im obszerne możliwości na moim pólku sesji noworodkowych. Inwituję do zobaczenia, przed którym arsenałem buduję nowo upieczonych rodziców. W mojej pinakoteki zdjęć noworodkowych natraficie co niemiara zdjęć, które w tym poście chciałam podzielić na kategorie, aby ułatwić Wam rodzicom zaplanowanie Waszej jedynej sesji.

Te najprostsze, gdzie figa nie leje adnotacji od dziecka. Sporządzamy drażliwym tłem, tkaninami do obejmowania maluszka. Zdjęcia są autentyczne, pozycje dziecka również. Owo bodaj najbardziej nieprzemijający kierunek zdjęć, który nigdy nie wyjdzie z mody. W wersji dla dziewczyn kiedy niekiedy nie mogę sobie odmówić błahej opaseczki, która naświetli jej urodę

Jak tak przysiadłam nad moim dotychczasowym portfolio, owo mogłabym jeszcze jak mucha w smole konstytuować kategorie dla tych zdjęć, frapować się, jakie lubię najbardziej, ale prawda jest taka, że czar tkwi w gamy i z radością tą różnorodność próbuje, cały czas poszukując nowych akcesoriów, tkanin, pojemniczków. Jeszcze więcej moich najpóźniejszych dopasień możecie znaleźć TUTAJ.

Najnowsze artykuły:

Tagi dla artykułu:

psychoterapia kielce
Top